Obsady
- 2024-05-18: Turniej SITG w Lublinie
- 2024-04-21: Kinder Joy of Moving - Finał wojewódzki - Lublin
- 2024-04-21: AMP w Piłce Siatkowej Mężczyzn – Półfinał C
- 2024-04-20: Kinder Joy of Moving - Finał wojewódzki - Lublin
- 2024-04-20: AMP w Piłce Siatkowej Mężczyzn – Półfinał C
- 2024-04-19: AMP w Piłce Siatkowej Mężczyzn – Półfinał C
- 2024-04-14: 1/2 o II ligę M - AKS Karol KUL Lublin
- 2024-04-13: 1/2 o II ligę M - AKS Karol KUL Lublin
- 2024-04-12: 1/2 o II ligę M - AKS Karol KUL Lublin
- 2024-04-07: 1/4 MP Młodziczek - SKS Szóstka Biała Podlaska
- 2024-04-06: 1/4 MP Młodziczek - SKS Szóstka Biała Podlaska
- 2024-03-24: 1/8 MP Młodzików - UKS Serbinów Biała Podlaska
- 2024-03-24: 1/8 MP Młodziczek - SKS Szóstka Biała Podlaska
- 2024-03-23: 1/8 MP Młodzików - UKS Serbinów Biała Podlaska
- 2024-03-23: 1/8 MP Młodziczek - SKS Szóstka Biała Podlaska
- 2024-03-16: Kinder Joy of Moving - SP 51 Lublin
- 2024-03-16: Kinder Joy of Moving - SP 44 Lublin
- 2024-03-10: Młodziczki 2023/2024 - V turniej (9-12) - MKS Kraśnik I
- 2024-03-10: Młodziczki 2023/2024 - V turniej (17-19) - MKS Avia Świdnik II
- 2024-03-10: Młodziczki 2023/2024 - V turniej (5-8) - MKS Avia Świdnik
- 2024-03-09: Młodzicy 2023/2024 - V turniej (5-8) - MKS Kraśnik
- 2024-03-09: Młodziczki 2023/2024 - V turniej (1-4) - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
- 2024-03-09: Młodzicy 2023/2024 - V turniej (1-4) - UKS Serbinów I Biała Podlaska
- 2024-03-09: Młodzicy 2023/2024 - V turniej (9-12) - UKS Olimp Opole Lubelskie
- 2024-03-09: Młodziczki 2023/2024 - V turniej (13-16) - ULKS Dragon Wojcieszków
- 2024-03-03: 1/8 MP Kadetów - Świdnik
- 2024-03-03: 1/8 MP Kadetek - Biała Podlaska
- 2024-03-02: 1/8 MP Kadetów - Świdnik
- 2024-03-02: 1/8 MP Kadetek - Biała Podlaska
- 2024-03-01: 1/8 MP Kadetów - Świdnik
- 2024-03-01: 1/8 MP Kadetek - Biała Podlaska
- 2024-01-20: Młodziczki 2023/2024 - IV turniej (13-16) - UKS Azymut Siedliska
- 2024-01-20: Młodziczki 2023/2024 - IV turniej (5-8) - SKS Szóstka TPS Biała Podlaska II
- 2024-01-20: Młodziczki 2023/2024 - IV turniej (1-4) - UKS Jagiellończyk Biała Podl.
- 2024-01-20: Młodzicy 2023/2024 - IV turniej (9-12) - UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
- 2024-01-20: Młodzicy 2023/2024 - IV turniej (1-4) - MKS Stal Poniatowa
- 2024-01-20: Młodzicy 2023/2024 - IV turniej (5-8) - LKPS Lublin
- 2024-01-13: Młodziczki 2023/2024 - IV turniej (9-12) - MKS Kraśnik
- 2024-01-13: Młodziczki 2023/2024 - IV turniej (17-19) - MKS Kraśnik
- 2023-12-17: VII Gwiazdkowy Międzynarodowy Festiwal Piłki Siatkowej - TPS Lublin
- 2023-12-17: PGE Dytstrybucja Amateur Volley League 2023 - Finał
- 2023-12-16: VII Gwiazdkowy Międzynarodowy Festiwal Piłki Siatkowej - TPS Lublin
- 2023-12-10: Młodzicy 2023/2024 - III turniej (1-4) - MKS Avia Świdnik
- 2023-12-10: Młodziczki 2023/2024 - III turniej (9-12) - MKS Opole Lubelskie
- 2023-12-10: Młodziczki 2023/2024 - III turniej (5-8) - MKS Avia Świdnik
- 2023-12-10: PGE Dytstrybucja Amateur Volley League 2023 - Grupa 2
- 2023-12-09: Młodziczki 2023/2024 - III turniej (17-19) - MKS Kraśnik
- 2023-12-09: Młodzicy 2023/2024 - III turniej (9-12) - UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
- 2023-12-09: Młodziczki 2023/2024 - I turniej (1-4) - TPS Lublin
- 2023-12-09: Młodzicy 2023/2024 - III turniej (5-8) - UKS Serbinów Biała Podlaska
- 2023-12-09: Młodziczki 2023/2024 - III turniej (13-16) - MKS Skałka Annopol
- 2023-12-03: XXXII Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki
- 2023-12-03: XIV Ogólnopolski Finał Igrzysk Studentów Pierwszego Roku
- 2023-12-02: XXXII Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki
- 2023-12-02: XIV Ogólnopolski Finał Igrzysk Studentów Pierwszego Roku
- 2023-11-25: Młodziczki 2023/2024 - II turniej (16-20) - UKS Olimp Opole Lubelskie
- 2023-11-19: Turniej Niesłyszących w Piłce Siatkowej Oldbojów
- 2023-11-19: Lubelska Uniwersjada
- 2023-11-19: PGE Dytstrybucja Amateur Volley League 2023 - Grupa 1
- 2023-11-19: Integracyjne MP AZS w siatkówce na siedząco - Lublin
- 2023-11-18: Turniej Niesłyszących w Piłce Siatkowej Oldbojów
- 2023-11-18: Integracyjne MP AZS w siatkówce na siedząco - Lublin
- 2023-11-18: X Andrzejkowy Turniej Minisiatkówki dziewcząt
- 2023-11-12: Akademicki Turniej Piłki Siatkowej Kobiet SON - KUL Lublin
- 2023-11-12: VI Turniej Niepodległości - Lublin
- 2023-11-11: Akademicki Turniej Piłki Siatkowej Kobiet SON - KUL Lublin
- 2023-11-05: Młodzicy 2023/2024 - II turniej (1-4) - UKS Serbinów Biała Podlaska
- 2023-11-04: Młodziczki 2023/2024 - II turniej (9-12) - KS Olimpia Jabłoń
- 2023-11-04: Młodziczki 2023/2024 - II turniej (13-15) - TPS Lublin
- 2023-11-04: Młodzicy 2023/2024 - II turniej (5-8) - UKS Tempo Chełm
- 2023-11-04: Młodzicy 2023/2024 - II turniej (9-12) - UKS Tempo Chełm
- 2023-11-04: Młodziczki 2023/2024 - II turniej (1-4) - SKS Szóstka Biała Podlaska
- 2023-11-04: Młodziczki 2023/2024 - II turniej (5-8) - MKS Stal Poniatowa
- 2023-10-27: Akademicka Doba Sportu - turniej siatkówki (nocny)
- 2023-10-21: Międzynarodowy Turniej Jubileuszowy LKSG Spartan
- 2023-10-20: Międzynarodowy Turniej Jubileuszowy LKSG Spartan
- 2023-10-20: Turnieju Siatkówki o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie
- 2023-10-08: Młodzicy 2023/2024 - I turniej - Biała Podlaska
- 2023-10-07: Młodzicy 2023/2024 - I turniej - Biała Podlaska
- 2023-10-01: Młodziczki 2023/2024 - I turniej - Lublin
- 2023-09-30: Młodziczki 2023/2024 - I turniej - Lublin
- 2023-09-27: "Z UKSu do AZSu" - turniej mężczyzn
- 2023-09-26: "Z UKSu do AZSu" - turniej kobiet
- 2023-09-17: Turniej im. Krzysztofa Lemieszka - MKS Avia Świdnik
- 2023-09-08: Turniej CHKS Arka Chełm
- 2023-09-02: Bogdanka Beach Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza - Finał Lublin
- 2023-09-02: I Ogólnopolski Turniej Piłki Plażowej - SKY BALL GOŚCIERADÓW
- 2023-09-02: XIX Memoriał Tragicznie Zmarłych Siatkarzy
- 2023-09-01: XIX Memoriał Tragicznie Zmarłych Siatkarzy